1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

השכרת יאכטה לדיג

השכרת יאכטה לדיג

רבים הם הגברים שאוהבים דייג ומתארגנים בכל תקופה מסוימת במיוחד בעונת הדיג כמו למשל דיג טונות או דגי חרב, כך שהם חייבים לצאת עם ספינה קטנה בכדי שיוכלו לדוג בעומק. לשם כך יש לברר לגבי חברה המציעה השכרת יאכטה לדייג. ניתן למצוא יאכטות שמתאימות למטרת דייג, אשר יש להן מערכות משוכללות. על היכטה יש ציוד מיוחד, כגון חכות המתאימות לדייג בעומק מה שיכול לגרום לדייג עשיר של דגים מאוד גדולים. חברים רבים מתאחדים יחד במיוחד בשעות הלילה בעונת הדיג, שותים בירה, שומים מוסיקה טובה ואפילו צולים חלק מהדגים על האש בירכתי הסיפון של היאכטה. לציין כי השכרת יאכטה לדייג תלויה גם ברישיון דייג. מי שאינו יודע, דייג ללא רישיון יגרור קנס כספי מאוד גבוה ולכן מוטב להוציא תחילה רישיון דייג. את הרישיון ניתן לקבל בתשלום באגף הדייג במשרד החקלאות. מדובר בהחלט על חוויה מיוחדת במינה שהיא אפילו ממכרת, שייט על היאכטה במיוחד בשעות הלילה, מנתקת את הדייגים מהעולם וגורמת להם שלווה, כשאר ריח הים ורעש הגלים, הבריזה הנעימה והאווירה המיוחדת, גורמת להם לתחושה של עילוי.

 

ניתן גם לדוג באמצעות רשתות, אך ההנאה הגדולה היא לדוג דגים גדולים ומיוחדים כגון דגי טונה או דג חרב, אינטיאס וכדומה. ההפלגה מתאפשרת באמצעות מפרשים ומנוע, כך שההנאה מההפלגה עצמה היא כפולה. ניתן למצוא כל מיני סגנונות של דיג אם החלטתם על השכרת יאכטה לדייג. למשל באמצעות שיטת טרולינג, כאשר מחברים לחכה דג קטם ומורידים אותו למים, כך שהוא נגרר מאחורי היאכטה והדגים הגדולים מנסים לאכול אותו וכך הוא נתפס בחכה. ניתן למצוא אבות וילדים מתבגרים שבאופן קבוע פונים אל חברת השכרת יאכטה לדייג. ניתן להוזיל את עלויות השכרת יאכטה לדייג, באמצעות חלוקה בשווה של התשלום, כך שהמחיר יהיה ממש זול לכל מי שעולה ליאכטה במטרה לדוג. בישראל קיימת רצועת חוף די ארוכה, כך שהדגה היא די עשירה. חברות המציעות  השכרת יאכטה לדיג מצוידות במפו אלקטרוניות וגלאי דגים משוכלל. יש לדאוג לאוכל טוב, בירה, יין ומשקאות קלים ואפילו נשנושים כשאר הדייגים עורכים אתנחתה.

 

ניתוק מושלם מהעולם על יאכטה שמיועדת לשייט למטרת דייג

אין כמו ניתוק שהוא כל כך בריא  מכל העולם, ממטלות העולם, מהלחץ ולצאת לפנק את עצמכם באמצעות  השכרת יאכטה לדייג. תוכלו להתרענן, להירגע ולהתמסר לטבע ולים, להתרכז בדייג וליהנות משלל של דגים איכותיים שתביאו הביתה או אפילו תוכלו למכור למסעדות שמעוניינות בדגי טונה עשירים בטעם ומחירם אינו זול כלל. תוכלו לחזור לשגרה מאושרים ולמלא מצברים, כאשר המטלות היום יומיות לא יהיו מלחיצות כמו לפני השכרת יאכטה לדייג, הפלגה חווייתית וכדומה. זו הסיבה כי אנשים רבים שאוהבים ים ודייג, נותנים גיחה לים, על מנת לפרוק את המתח ולדוג, מה שגורם להם להירגע ולהתמסר לים. גם השלל הוא זה שמדרבן דייגים רבים אם חובבנים ואם מקצועיים יותר, לצאת לדוג. עצם הסקרנות מה יעלו בחכתם, עושה את שלה.

 

כאשר אנשים דגים בפעם הראשונה בחייהם, הם מכירים יכולות שיש בהם ולא היו מודעים להן. באופן עצמאי, הם לומדים לדוג ומתחילים להתמכר לחוויה שהופכת מהר מאוד לתחביב קבוע, במיוחד אם מדובר על השכרת יאכטה לדייג.תוכלו לברר לגבי השכרת יאכטה לדייג במרינה הקרובה אליכם. כאשר חברות משכירות יאכטות ללקוחותיהן, ישנן מטרות שונות, כאשר אחת מהידועות היא השכרת יאכטה לדייג. תוכלו למצוא  השכרת יאכטה לדייג בכל מיני גדלים או למצוא יאכטה שתתאים למספר האנשים שיפליגו בה לדייג.  ישנן קבוצות גדולות או קטנות יותר, אשר באמצעות התאמה, ניתן יהיה למצוא את היאכטה האידאלית. על היאכטה נמצא סקיפר וצוות אדיב ומקצועי אשר מסייע למי ששט למטרת דייג. יש לציין כי הפלגות דייג מתאימות לקבוצות חברים, ימי גיבוש או משפחות שמעוניינות בהפלגת דייג חווייתית.

 

כמה עולה הפלגת דייג על יאכטה מושכרת? 

אין כמו ליהנות מחברתם של אנשים שקרובים אלכם כגון חברים טובים שאוהבים לדוג בדיוק כמוכם. ישנן יאכטות שמתאימות ל-5 או שישה אנשים ויש שמתאימו ליותר.עליכם לברר את הפרטים לגבי השכרת יאכטה לדייג. זוהי פעילות מאתגרת ואף מרגיעה. המחיר של השכרת יאכטה לדייג, יהיה לפי סוג וגודל היאכטה שעות ההפלגה, מה תהיו מעוניינים שיהיה ביאכטה כגון פינוקים שונים הכוללים אוכל ושתייה. היאכטה מרווחת ומכילה קבינות שינה, מקלחות סלון, מטבח מאובזר וגולת הכותרת, הוא הסיפון כמובן. לרוב, מדובר על הפלגה של 4 שעות, אך מי שיהיה מעוניין האריך את זמן ההפלגה, חברת השכרת יאכטה לדייג, תוכל לתת לכם הנחה משמעותית להארכת זמן ההפלגה.מי שמפליג בשעות הזריחה או שעות הצהריים, יוכל לנצל את הים כאשר יטבול, יצלול או ישתמש באבוב, או בשנורקל. על היאכטה ישנן סירות שמתאימות לשייט בים, בקרבת היאכטה. תוכלו לשמוע מוסיקה שאתם אוהבים על הסיפון לשוחח תוך כדי הדייג וללגום יין צונן או בירה קרה ואיכותית.פעם דייגים היו יוצאים עם סירות לדוג למטרת פרנסה, אך היום הדייג הפך לתחביב והפלגה באמצעות השכרת יאכטה לדייג, כל מי שיש בו סקרנות ומעוניין לגלות עולם נפלא , זה הזמן כי יתארגן עם חבריו ויתחיל לברר לגבי המחיר של השכרת יאכטה לדייג. האדם תמיד אהב להיות בטבע ולכן אין כמו הים, הפלגה על יאכטה ודייג. שילוב כל אלה, יכול רק להעצים חוויה שלבטח תהיה ממכרת. את הדגים יש לאחסן בצידנית מיוחדת , כך שהיא תשמור ל הדגים טריים עד לתום ההפלגה.

 

הפלגה למטרת דייק בין הזריחה לשקיעה

יש לציין כי הפלגות דיג, מתבצעות בשעות שונות כמו בין שעות הזריחה לשעות השקיעה. אין צורך להביא כלום  ליאכטה, כך שאת זה כבר תשמעו מחברת השכרת יאכטה לדייג. מומלץ לבחור מראש את התפריט הרצוי לכם והשתייה וכן, תוכלו לקבל מידע לגבי סוג ציוד הדייג שנמצא על היאכטה. החופים  ובכלל הים התיכו  מציע אזורים נהדרים ויפים, כך שבעת השכרת יאכטה לדייג, תוכלו להכיר חופים ואזורים בים התיכון שלא הכרתם עד כה. למי שיש רישיון צלילה, יוכל לעצר את היאכטה ופשוט לצלול. זו החוכמה, לשל כמה הנאות יחד ובסוף ההפלגה, עוד להגיע עם שלל דגים. ישנם אזורים בים שהם מוכרים בעונות מסוימות, כך שניתן לדוג בהם פלמידה, דגי טונה ועדו, כאשר משקל הדגים הללו עשוי להגיע לכמה עשרות קילו. אין כמו דייג באמצעו יאכטה מוג מפרשית.השייט רגוע וכן, ניתן לדוג בניחותא. כאשר דגים נכנסים לריכוז ולשלווה ולכן, יאכטה מסוג מפרשית, תהיה המתאימה ביותר למטרה זו של דייג. תוכלו להתייעץ עם הנציגה או היועצת של חברת השכרת יאכטה לדייג.

 

תוכלו לברר ולקבל המלצות מחברים לגבי השכרת יאכטה לדייג. מי החברה המומלצת, מה הוותק שלה, איזה צי של יאכטות יש לה ועוד. בדרך כלל, הסקיפר יוודא לגבי מזג האוויר והרוחות בים, כך שניתן יהיה לצאת לשייט מבלי לחשוש שתהיינה רוחות שלא ינעימו את הפלגה. בדרך כלל הסקיפרים יודעים היטב אילו עונות מומלצות לדייג ואפילו את סוג הדגים שאופייניים לעונה מסוימת. יש לציין כי ניתן לצאת לדיג גם בקיץ וגם בחורף.